top of page
Tasarımcı Danışma

Freelance

Web Tasarım

“ Tasarım yaptığımız her şeydedir, ama aynı zamanda o şeylerin arasındadır. Hüner, bilim, öykü anlatma propaganda ve felsefenin karışımıdır. ”

 

Pablo Picasso

Yeni bir marka kurdunuz, yapılması gereken her şeyi yaptınız ama bir şey eksik, tabii ki markanızı dijital dünyada bulunabilir kılacak bir web sitesi! Her markanın artık bir web sitesi tasarımına ihtiyacı var. Hizmet alanınız ne olursa olsun web ağı üzerinde bulunabilir olmalısınız, müşterilerinizin size nereden ulaşacağı hiç belli olmaz. Hedef kitlenize ulaşmak için bütün ağları kullanmalısınız, işinizi asla şansa bırakmayın. Web siteniz ve sosyal medya hesaplarınız ile daima görünür olmalı, müşterilerinizle olan iletişiminizi devam ettirmelisiniz.

 

İşte tam da bu noktada profesyonel destek almak işinizi kolaylaştıracaktır. Sunduğum freelance web tasarım hizmetinden sizlere biraz bahsetmek istiyorum. Bir web sitesi yapılırken iki yol izlenebilir. İlk yol; Bir yazılımcıdan web sitenizi sıfırdan kodlamasını isteyebilirsiniz. Eğer çalışacağınız yazılımcı işini iyi biliyorsa ortaya güzel bir iş çıkartır fakat buna göre sizden talep edeceği ücret de fazla olacaktır. İkinci yol ise önceden kodlanmış bir sisteme web sitenizi inşa etmeniz, kendinize göre kişiselleştirmenizdir. Sitenin kodlanmış olması web tasarım maliyetini düşürmektedir. Yani sitenize sıfırdan bir kodlama yapılmadığı için geriye sadece tasarım işlemleri kalmaktadır. İşte bu noktada bir tasarımcı olarak size yardım ediyor olacağım. Wordpress altyapısını kullanarak markanıza göre kişiselleştirilmiş bir web sitesi inşa edeceğiz.

 

Peki nedir bu Wordpress? Wordpress, bütün dünyada yaygın bir şekilde kullanılan hazır bir altyapıdır, Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır, kullanımı oldukça kolaydır. Sitenizi teslim aldıktan sonra siz de hiçbir web tasarım bilgisine ihtiyaç duymadan kolay bir şekilde sitenizi güncelleyebiliyorsunuz. Responsive bir altyapıya sahipdir. Ayrıca sitenizin Google gibi arama motorlarında daha kolay bulunabilmesi için Wordpress altyapısı size büyük kolaylıklar sağlıyor. Yine Seo konusunda da sizlere yardımcı oluyorum, sitenizin tasarımı bittikten sonra temel seo uygulamasını yaparak sitenizin Google gibi arama motorlarına kayıt edilmesini ve kısa bir süre içerisinde bulunabilir olmasını sağlıyorum. Web tasarımınız ve temel seo uygulamanız da bittikten sonra siteniz tamamen kullanıma hazırdır. Kolay bir şekilde sitenizin içeriklerini güncelleyerek kendi sitenizi en etkili şekilde kullanabilirsiniz. Örnekleri incelemek için aşağıdaki resimlerine üzerine tıklayınız.

bottom of page