top of page

Markanızı ve ürünlerinizi tanıtacağınız yeni bir dünya var, dijital dünya! İnternette en çok kullandığımız mecralar aslında markalar için reklam cenneti gibidir. Google, Facebook ve Instagram dijital reklamcılığın günümüzde en çok yapıldığı mecralar olarak göze çarpıyor. Eğer sizde ürünlerinizi güzel tasarımlar ile bu mecralarda tanıtmak istiyorsanız size bu konuda yardımcı olabilirim. Öncelikle markanız için kurumsal bir reklam görseli hazırlayalım ve size uygun bir bütçe ile markanızı ve ürünlerinizi Google'da, Facebook'da ve Instagramda binlerce kişiye ulaştıralım ve sonuçlarını hep beraber görelim. :)

Poster

Freelance

Grafik Tasarım

“ Tasarım yaptığımız her şeydedir, ama aynı zamanda o şeylerin arasındadır. Hüner, bilim, öykü anlatma propaganda ve felsefenin karışımıdır. ”

 

Pablo Picasso

Freelance olarak verilen hizmetleri şöyle bir düşünecek olursak büyük ihtimalle aklımıza ilk olarak Grafik Tasarım gelecektir. Bilgisayarda sanal olarak üretilen bir tasarım, matbaaya ulaşana kadar fiziksel bir ürün değildir. Bu nedenle tasarım işinin freelance olarak yapılması, müşterinin tasarım aşamasını uzaktan, dilediği zaman takip edebilmesini kolaylaştırır. Ayrıca freelance çalışma mantığı ile ortadan kalkan mesai kavramı iki taraf için de zamanın en etkili şekilde kullanmasını sağlar. Bir ajansın giderlerine de sahip olmayan freelance çalışan, sizden normal olarak bir ajansın talep ettiği ücretten daha az ücret talep edecektir. Freelance Grafik Tasarım’ın diğer bir avantajı ise istediğiniz an proje bazlı olarak tasarım işlerinizi yaptırabilmenizdir. Bunun yanı sıra sürekli olarak bir grafiker ile çalışmak isterseniz de fee bedel üzerinden benimle çalışabilirsiniz. İletişim sekmesinden dilediğiniz kanal üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

bottom of page